Polecane kawałki

Łąki łan i genialne „Pola ar”

Łąki Łan dla naszej redakcji jest obecnie jednym z lepszych Polskich zespołów a nowa płyta pokazała po raz kolejny ciekawe brzmienia od tej genialnej grupy. „Pola ar” to według nas jeden z lepszych kawałków na płycie „Syntonia”. Warto posłuchać! źródło: youtube.com

Tydzień z Muse: Uprising

Uprising to utwór pochodzących z piątego albumu studyjnego, The Resistance. Kawałek trafił do sprzedaży 7 września 2009 r. jako singel promujący krążek „The Resistance”.

Tydzień z Muse: Psycho

„Psycho” to chyba najlepszy utwór z najnowszej płyty Muse. A przynajmniej dla nas tak właśnie jest. Naprawdę serdecznie polecamy. Poniżej przedstawiamy piosenkę z oficjalnego kanały Muse w serwisie youtube.

Tydzień z Muse: Dead Inside

Dead Inside to czwarty utwór z najnowszej płyty Muse, który chcemy Wam polecić. Na oficjalnym kanale zespołu w serwisie youtube możemy znaleźć utwór w dwóch wersjach – Lyric Video i Music Video. Jest moc!!

Tydzień z Muse: Reapers

„Reapers” to kawałek, który od razu polubiliśmy! Czuć klimat Muse i z pewnością jest to utwór godny polecenia! Przedstawiamy Wam teledysk do tej piosnki, z oficjalnego kanału zespołu.